02 logo

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam Społeczność Naszej Szkoły na wykłady i seminaria otwarte Uniwersytetu Śląskiego Dzieci - online, które odbędą się w najbliższą sobotę, tj. 27 lutego br. Sobotni program dedykowany jest dzieciom i młodzieży, naturalnie należy dokonać wyboru tematyki zgodnie z dojrzałością młodego człowieka oraz zainteresowaniami i pasjami.Rodzicom zaproponowany został wykład, który być może ułatwi zrozumienie złożonych problemów współczesnego modelu edukacji. Publikujemy Państwu program oraz informacje, w jaki sposób należy się zgłosić, aby uzyskać linki do wykładów. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają Państwo linki do wydarzeń - w piątki wieczorem lub w soboty rano - przed wykładami.

Gorąco zachęcamy.

Szczegóły: pdf