konkurs13
Hania i Julia z klasy 3a zostały wyróżnione w Hania i Julia z klasy 3a zostały wyróżnione w VI Miejskim Konkursie "Czytam, więc jestem" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 w Katowicach. Uczennice musiały zmierzyć się z wieloma zadaniami, takimi jak: łamanie szyfrów, rozwiązywanie diagramu, porządkowanie kolejności zdarzeń, rozwiązywanie krzyżówki oraz rozwiązywanie testu na podstawie przeczytanego tekstu. Serdecznie gratulujemy! organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 w Katowicach. Uczennice musiały zmierzyć się z wieloma zadaniami, takimi jak: łamanie szyfrów, rozwiązywanie diagramu, porządkowanie kolejności zdarzeń, rozwiązywanie krzyżówki oraz rozwiązywanie testu na podstawie przeczytanego tekstu.
Serdecznie gratulujemy!